Natus Vincere

Natus VincereСтворена у 2012 році

Сайт: http://navi-gaming.com

204

Склад команди

flamie

electronic

Edward

Zeus

s1mple

Історія команди

Склад NaVi по Counter-Strike 1.6 вважався одним з найсильніших у світі. Восени 2012 року, перед стартом четвертого сезону StarSeries, Natus Vincere перейшли на нову дисципліну. Перший час перехід давався гравцям важко, і на фінали SLTV вони потрапити не змогли. Але поступово NaVi вдалося повернутися в число кращих команд по CS.

У липні 2013 року, через три з половиною роки, у NaVi вперше відбулися зміни в складі - Markeloff і Edward покинули колектив заради нової організації. Пізніше Edward повернувся в Natus Vincere. У 2013 році ростер поповнився словацьким снайпером - GuardiaN'ом, а kibaken і ceh9 покинули стан «народжених перемагати».

В на початку 2015 року ігровий склад покинув і starix, який перейшов на роль тренера команди. Замість нього в колектив був прийнятий молодий російський гравець flamie, який раніше виступав за HellRaisers.

У серпні 2016 року відбулася знакова подія - ветеран команди Zeus прийняв рішення піти в інактів. На його місце був притягнутий молодий, але вже зарекомендував себе на про-сцені гравець - s1mple. У серпні 2017 року Zeus повернувся в команду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.