Evil Geniuses

Evil GeniusesСтворена в 2011 році

Сайт: http://www.evilgeniuses.net

33

Склад команди

SumaiL

Arteezy

s4

Fly

Cr1t-

Історія команди

Evil Geniuses почали свій шлях на Dota2-сцені в 2011 році. Основою першого складу стали два відомих ще з DotA AllStars гравця - Fear і DeMoN. Спочатку команда не була виключно американської, до складу входили шведи і данці. І хоча практично всі гравці були досвідченими, хороших результатів домогтися не вдавалося. 3 місце на The Defense Season 1 - найкраще досягнення для EG того періоду. Часті зміни складу не додавали стабільності. На TI2 EG зупинилися на 9-12 місці. Наступний сезон теж не можна назвати успішним. Хороші результати команда показала тільки на DreamHack Winter 2012 і RaidCall Dota 2 League Season 1. На кваліфікаціях до TI3 EG не змогли виграти жодного матчу.

У вересні 2013 року від команди залишилися тільки Fear і UNiVeRsE. Ходили чутки про повне закриття Доту-дивізіону. Fear вирішив піти іншим шляхом: діяльність команди була тимчасово припинена, паралельно був сформований мікс S A D B O Y S, до якого увійшли молоді гравці. Найбільш відомим був Arteezy, який прославився на MLG Championship Columbus. У нового міксу виявився хороший потенціал, і в лютому 2014 року S A D B O Y S цілком перейшли під тег EG. З цього моменту починається нова ера в історії команди.

Капітаном став американець ppd. Однак, ситуацію погіршила хвороба Fear - через травму ліктьового суглоба він не міг грати в колишньому режимі, і перед TI4 пішла вимушена заміна на mason. Незважаючи на це, на The International 2014 команда показала яскраву і цікаву гру. І хоча досвіду гра на таких великих турнірах не вистачало, EG виявилися єдиною командою Заходу, що увійшла в топ-4. З тих пір EG стали одними з головних фаворитів всіх найбільших турнірів.

Незабаром в команду повернувся Fear. До кінця 2014 року пішов спад і довелося зробити заміни. EG в черговий раз довели, що не бояться залучати до складу молодих невідомих гравців: відкриттям став 14-річний гравець пакистанського походження SumaiL, якому вдалося за короткий термін стати зіркою світового рівня. EG перемагають на Dota 2 Asia Championships, а в серпні 2015 рік стають Чемпіонами Світу, вигравши The International 2015.

Подальші зміни складу і «обміни» з Team Secret вдарили по престижу команди, але це не заважало "Злим Геніям" стабільно триматися в топі, майже завжди займаючи призові місця. На TI6 команда отримала "бронзу".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.