PSG.LGD

PSG.LGDВідома як: LGD Gaming

Створена в 2019 році

 

29

Склад команди

xNova

Somnus丶M

fy

Chalice

Ame

Історія команди

Китайська команда LGD протягом ряду років є однією з найсильніших у світі. Перший склад по DotA у LGD з'явився на початку січня 2010 року, проте найбільш боєздатний колектив зібрався після TI1, коли біля керма встав талановитий капітан xiao8. У команді часто грали кращі гравці Китаю. ZSMJ, Sylar, Yao, DDC і інших гучних імен команда зобов'язана своєю популярністю і результатами.

На TI2 LGD здавалися непереможними: вони без поразок закінчили груповий етап, але в фіналі Віннер несподівано поступилися Na'Vi. В результаті команда посіла лише третє місце. Проте, команда зберігала лідерство в регіоні аж до TI3, де 9-12 місце було розцінено провалом. Далі були зміни в складі, а в лютому 2014 року LGD покинув головний "мозок" колективу - xiao8. Пізніше він повернувся в команду, щоб привести її до третього місця на TI5, але на TI6 команда знову не показала хорошої гри, зупинившись на 9-12 місці. Після остаточного відходу xiao8 на чолі колективу постало Maybe (він же Somnus 丶 M), навколо якого і будувалися всі подальші склади.

Незважаючи на те, що на головному турнірі по Dota 2 LGD так і не вдалося здобути перемогу, команда має ряд титулів на великих івентах Китаю: The Asia 2012 Red Bull ECL 2013, NEST 2013, G-League 2014 року, а також є дворазовим чемпіоном i-league. У сезоні 2017-18 років команда стартувала невпевнено, але до січня 2018 склад стабілізувався і колектив здобув перемогу на двох турнірах класу Major і став найсильнішою командою Китаю. У квітні 2018 було укладено угоду з футбольним французьким клубом Paris Saint-Germain, і тег змінився на PSG.LGD.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.