Team Secret

Team SecretСтворена у 2014 році

Сайт : http://www.teamsecret.gg

 

26

Склад команди

zai

YapzOr

Puppey

Nisha

MidOne

Історія команди

Перший склад Team Secret складався з гравців Natus Vincere, Fnatic і The Alliance після завершення The International 2014.

Взявши участь в декількох турнірах за 2014 рік, команда Team Secret виграла призових на суму більш ніж 240 000 доларів, проте по-справжньому сильними вони стали тільки до весни 2015 року. Для цього довелося провести решафл. Два гравці Fnatic пішли, а на їх місце були взяті Arteezy і zai з EG. На капітанському слоті Puppey змінив s4. Перед TI5 вони виграли The Summit 3, MarsTV Dota 2 League 2015 Spring, ESL One Frankfurt 2015 року, а також стали бронзовими призерами на Dota 2 Asia Championships. Але на TI5 в команді почався розлад, і до Гранд-фіналу вони так і не дійшли, зупинившись на 7-8 місці.

Очікувалося, що команда припинить своє існування - велика частина гравців покинуло її, але Puppey не бажав зупинятися на досягнутому. Цього разу він зробив ставку не на "зірок". У команді виявилися абсолютно різні на перший погляд гравці: як новачки, так і більш досвідчені. Різнорідний склад здавався спірним для спільної гри на високому рівні.

Надалі Puppey не раз брав спірні рішення, міняючи гравців, але гра команди як і раніше залишається нестабільною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.