Virtus.pro

Virtus.proСтворена у 2012 році

Сайт: http://virtus.pro

 

576

Склад команди

9pasha

No[o]ne

RAMZES666

RodjER

Solo

Історія команди

Перший склад Virtus.pro по Dota 2 був сформований в травні 2012 року. Біля витоків відтворення легендарного тега встали NS і Santa. Склад не відрізнявся стабільністю. Після невдалих кваліфікацій на TI2 в команді залишилися тільки її засновники. Колектив поповнився молодими гравцями, але добре показати себе на турнірах не виходило. У березні 2013 року колектив покинув Santa. Змінив його ARS-ART посилив команду. У скарбничку впало перше "золото" - перемога на онлайн-турнірі The Defense Season 3. Ряд призових місць на топових івентах Європи давало уболівальникам надію на успішний виступ на TI3, куди команда отримала прямий инвайт. Однак всередині колективу вже назрівав розлад, і турнір Virtus.pro закінчили на невтішному 13-16 місці.

Склад був розпущений і почалася нова епоха в розвитку команди, яку вболівальники намагаються не згадувати. Організація вирішила зробити ставку на зірок СНД-доти, і в команді на допомогу NS з'явилися такі гравці, як LighTofHeaveN, God і Goblak. "Зоряний" склад себе не виправдав. Гравці приходили і йшли. Чехарда з ростером продовжилася до січня 2014 року, але і після його стабілізації команда не показувала результату, програючи навіть напівпрофесійним міксам. Проте, Virtus.pro несподівано пройшли кваліфікації на TI4, і отримали право зіграти на Wild Card. Але останню квоту на TI4 колектив віддав корейцям з MVP Phoenix.

Після турніру NS закінчив кар'єру гравця. Команду поповнили гравці з команди RoX.KIS. Кілька перемог на невеликих турнірах не врятували становище - застій. Команда постійно перебувала в тіні більш успішного проекту - ASUS.Polar. В результаті, в березні 2015 року основний склад Virtus.pro був розпущений, а в квітні ASUS.Polar стали новими Virtus.pro. Оновлена ​​команда зайняла гідне місце серед найсильніших колективів Європи. Команда перемогла на ASUS ROG DreamLeague Season 3, і нерідко займала призові місця на великих івентах. У серпні 2015 року на TI5 Virtus.pro зайняли 5-6 місце - кращий результат для команд з Росії за всю історію турніру. Після цього Virtus.pro стали запрошувати на всі найбільші світові турніри.

Сезон 2015-16 років пройшов не так райдужно. Успіхи на початку осені поступово змінилися кризою. Зміни складу не приводили до поліпшення. Все рідше вдавалося пробитися на великі турніри, та й ті, куди команда проходила не радували результатом. Після провалу на кваліфікаціях до Ti6 склад був закритий, а в серпні анонсований новий на чолі з відомим російським гравцем Solo. Оновлена ​​команда довго розгойдувалася, але перемога на The Summit 6 і срібло на The Kiev Major 2017 довели, що з новими Virtus.pro доведеться рахуватися. Команда якщо і програвала, то в основному сильним супротивникам. На Ti7 "п'ятірка" повторила досягнення 2015 року, зупинившись на 5-6 позиції. Але якщо тоді 5-6 місце сприймалося як перемога, то тепер гравці явно претендували на більшу.

У новому сезоні 2017-18 років була введена система Pro Circuit - за призові місця на великих турнірах команді і гравцям нараховувалися бали, які визначали список безпосередньо запрошених на TI8. До весни 2018 року Virtus.pro першою заочно забезпечила собі путівку на Чемпіонат Світу, перемігши в трьох турнірах класу Major. На цьому шляху команді не вдалося обійтися без замін. Замість Lil на 4-у позицію був запрошений RodjER, який в березні 2018 року на The Bucharest Major був визнаний кращим гравцем турніру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.