Valve позбавить TNC Predator 20% очок DPC

4.12.2018, 10:45
0
122

Карло Kuku Паладь, якого викрили в расизмі під час гри в пабі, не виступить на The Chongqing Major. Таке рішення прийняла Valve. Компанія пояснила своє рішення в блозі.

Переклад блогу Valve:

«Ми стежили за недавньої ситуацією щодо TNC Predator і The Chongqing Major та її розвитком. По-перше, для уточнення, китайське уряд не банив Kuku. Хоча його присутність на турнірі могло б викликати безліч проблем і турбот, ми не вважаємо, що воно створило б реальну загрозу безпеці гравця.

Наш погляд на ситуацію полягає в тому, що відповідальність за професійне рішення таких проблем лежить на командах. Якщо вони цього не роблять, вступаємо ми.

Одна справа – зробити помилку і вибачитися, зовсім інша справа – коли команда бреше про це або намагається прикрити гравця. TNC неодноразово зловживала ситуацією і тим самим зробила тільки гірше.

Представники TNC зв’язалися з Valve минулого вівторка і запитали, чи оштрафують їх на очки DPC за заміну Kuku; ми сказали їм, що цього не станеться. Ми припустили, що вони планують замінити Kuku іншим гравцем і працюють над цим.

Однак схоже, що TNC в даний час недостатньо відповідально ставиться до своїх дій, тому зараз ми безпосередньо забороняємо Kuku брати участь в цьому турнірі.

Пояснимо, що TNC не є жертвою в цьому випадку. Приховувати ситуацію і уникати будь-якого реального почуття відповідальності, а потім звалювати провину на співтовариство – це ненормально. Ми очікуємо, що вони не погодяться з нашим рішенням.

Гравці і команди будуть робити помилки, і вони повинні нести відповідальність за них. Ми хочемо, щоб у них була можливість вчитися на своїх помилках. Але якщо ти береш на себе відповідальність, це не означає, що за нею не буде розплата.

Приховування ситуації не є прийнятним підходом і демонструє невміння TNC вирішувати такі проблеми.

Крім того, що команда повинна буде замінити Kuku, ми також знімаємо з неї 20% очок Dota Pro Circuit, які вона вже отримала.

Бан гравця не поширюється на наступні турніри»

33

Підпишись на наш Telegram канал

ТЕГИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Похожие записи